משרדנו ייצג את ראש עיריית בית שאן לשעבר בערעור בחירות שהגישו נגדו תומכי יריבו, ג'קי לוי. קבלו התמודד מול לוי בבחירות לראשות העיר בית שאן – וניצח.
המערערים, מספר תושבי בית שאן, טענו, שהבחירה לדעתם הייתה פסולה ולא דמוקרטית בעיקר משום שקבלו, לדבריהם, נקט דרכי שחיתות ואיום ואף נתן כביכול שוחד בחירות באמצעות חלוקת מתנות, קמעות, חרמות ושבועות. הערעור הוגש בבית-המשפט המחוזי בנצרת והשופט ניסים ממן דן בו (תיק ע.ש 843/98).המערערים הבליטו, בין היתר, את הגעתו של הרב כדורי לבית-שאן במסוק בעיצומן של הבחירות ואת הברכות שנתן לטובת קבלו. בבית שאן, מבחינה פוליטית, חלה התפתחות די נדירה לפיה ש"ס תמכה במועמד לוי והרב כדורי וחסידיו תמכו במועמד קבלו.

משרדנו ניהל הליך ארוך ורווי מתח בין הצדדים כאשר מעבר למחלוקות העובדתיות עלתה השאלה העקרונית: מה הוא קמע והאם יש בו כדי לפסול תוצאות בחירות. בפסק דין מנומק ומעמיק דחה השופט ממן את הערעור ומרשנו, מר פיני קבלו, הוכרז כמנצח הבחירות. המערערים לא השלימו עם התוצאה והגישו בקשת רשות ערעור לבית-המשפט העליון (רע"א 562/99). הבקשה נידונה בהרכב של 3 שופטים בראשות השופט תיאודור אור ונדחתה בנימוק, שלא הוכח שלקמעות אליהן התייחסו המבקשים הייתה השפעה על תוצאות הבחירות.